Colorado dobio i šestu u nizu u doigravanju!

Hokej 3. lip 20218:44 > 8:48 0 komentara
AP Photo/Jack Dempsey

Colorado Avalanche stigli su i do druge pobjede u seriji protiv Vegas Golden Knightsa, ovog puta s 3:2 nakon produžetka.

Colorado je poveo nakon 3:39 minuta igre kada je pogodio Saad. Martinez u 9:32 vraća stvari na početak, da bi Jost malo manje od tri minute prije kraja prve trećine pogodio za novo vodstvo Avalanchea. Smith je donio novo izjednačenje gostima na sredini druge trećine.

Na kraju je odluka pala u produžetku gdje je nakon 2:07 igre pogodio Rantanen i tako donio Coloradu šestu uzastopnu pobjedu u doigravanju ove sezone (nakon 4:0 protiv St. Louisa).

Montreal Canadiensi su kao gosti s 5:3 slavili kod Winnipeg Jetsa za 1-0 u seriji. Kotkaniemi i Staal doveli su goste u prednost 2:0, da bi Lowry smanjio. Za 3:1 na kraju perioda igre pobrinuo se Suzuki.

U drugoj trećini nije bilo golova, da bi sredinom treće Forbort smanjio na 3:2. Gallagher vraća na plus dva za goste, Connor vraća nadu domaćinu, koju je golom 57 sekundi prije kraja ‘uništio’ Evans.