Bruinsi u zadnjim sekundama do velikog slavlja

NHL 27. sij 20219:48 > 10:14
Montreal Canadiens

Boston i Pittsburgh odigrali su dramatičnu utakmicu u kojoj je pobjednik odlučen nakon produžetka.

Pobjednički gola za Bruinse (3:2) postigao je Craig Smith jedanaest sekundi prije kraja produžetka osiguravši Bostonu četvrtu pobjedu sezone. Bruinsi su vodili s 2:0 nakon dvije trećine pogocima Marchanda i Ritchieja, no Penguinsi se vraćaju u završnoj dionici uz pomoć Kapanena i Zuckera. Konačno, Smith je odlučio pobjednika u velikoj drami.

U drugom susretu koji ste mogli pratiti u programu Sportkluba, LA Kingsi svladali su Minnesotu s 2:1. Momčad iz Los Angelesa povela je u petoj minuti druge trećine golom Kurtisa MacDermida, a Wild je izjednačio putem Erikssona na samom početku posljednje dionice da bi u šestoj minuti Grundstrom osigurao pobjedu za Kingse.

Nakon gotovo mjesec dana igre od početka sezone, najviše bodova osvojili su Toronto Maple Leafsi (12), a prate ih Washington Capitalsi i Vegas Golden Knightsi koji imaju po 11.