Bruinsi opet bolji od Penguinsa, veliki preokret Capitalsa

NHL 29. sij 20219:02 > 11:13
Maddie Meyer/Getty Images

Nakon što su dva dana prije Bruinsi nakon produžetaka slavili protiv Penguinsa, ovaj put je Boston to učinio nešto lakše.

Boston je slavio 4:1, a pogodak za vodstvo zabio je Wagner u šestoj minuti prve trećine. Kojih 10 minuta kasnije Pittsburgh je izjednačio preko Cecija, no u samoj završnici prvog perioda Brunsi opet dolaze u vodstvo preko Kuralyja. Tada na scenu stupa Patrice Bergeron koji je zabio po jedan gol u drugoj i trećoj trećini i donio svojoj momčadi pobjedu.

Zanimljivo je bilo u Washingtonu koji je također drugi put od dva dana bio bolji od Islandersa, i to sa 6:3. Zanimljivo je da su Ovečkin i ekipa nakon prve trećine gubili sa 3:0, a onda je krenula prava golijada. Dva gola Shearyja, te po jedan Hathawaya, Carlsona, Chare i Wilsona su bili dovoljni za veliki preokret.

Od ostalih rezultata izdvajamo golijadu u Dallasu, gdje su Stari natrpali Red Wingse 7:3, a zanimljivo je bilo i u Edmontonu gdje se Toronto na kraju izvukao pobjedom 4:3.