Golijada u Capital One Areni domaćinu

Hokej 29. ožu 20218:41 > 8:41
Washington Capitals
Scott Taetsch-USA TODAY Sports

U NHL-u je odigrano šest utakmica, a do domaćih pobjeda stigli su samo Washington i Detroit.

Washinghton je u najefikasnijoj utakmici dana s 5:4 bio bolji od New York Rangersa. Imali su Capitalsi čak 4:0 nakon pet minuta igre u posljednjoj trećini golovima Wilsona (2), Ovječkina i Kuznetsova.

Blackwell s dva gola smanjuje na 4:2, da bi Oshie zabio za 5:2, Lafreniere u 53. i Kreider u 57. pobrinuli su se za dramu u završnici, no rezultat se više nije mijenjao.

Uspješan domaćin bio je i Detroit koji je s 4:1 pobijedio Columbus. Svečnikov je zabio za 1:0, da bi Roslovic izjednačio, a onda u posljednjih 20 minuta igre bodove domaćinu osigurali su Rasmussen, Hronek i Namestnikov.

St. Louis je imao 2:0 protiv Anaheima golovima O’Reillyja i Tarasenka nakon prvih 20 minuta igra, no Fowler i Henrique odvode utakmicu u produžetak, gdje gostima pobjedu 3:2 donosi Manson.

New Jerseyu bio je dovoljan gol Palmierija u 17. minuti za slavlje kod Bostona. Nashville je 3:2 slavio kod Chicago, dok je najuvjerljivij gost bila Florida koja je s 4:1 bila bolja od Dallasa.