Dominacija gostiju i mnoštvo pogodaka u programu NHL-a

Hokej 25. lis 202110:59 > 12:25 0 komentara

U noći s nedjelje na ponedjeljak u NHL-u su odigrane tri utakmice, a u sve tri slavili su gosti.

Nashville je savladao Minesottu 5:2, a sav posao odradili su u prvih 20 minuta. Johansen dva puta i Josi donijeli su ogromnu prednost Predatorsima. Golom sredinom druge dionice Bjugstad je unio malu neizvjesnost, ali su je brzo otklonili Forsberg i Jeannot. Sturm je samo do kraja druge dionice smanjio na konačnih 5:2.

U nekada velikom derbiju Detroit je u Chicagu svladao domaće Blackhawkse 6:3. Lukas Raymond je donio prednost popularnim svojoj momčadi, ali je u prvoj trećini skor poravnao Johnson.

Dvoboj je prelomljen na startu druge dionice. Rowney, Namestnikov i Bertuzzi su u kratkom intervalu tri puta pogađali mrežu Chicaga za ogromnih 4:1. Kubalik je smanjio na 4:2, ali je Raymond drugim golom odveo Detroit ponovo na plus tri.

Bogstrom je postigao gol za 5:3 u drugoj minuti posljednje trećine, ali je točku na i trećim golom postavio sjajni Šveđanin Raymond.