EBEL: Odgođena utakmica Medveščaka

Hokej 22. lis 201821:17 > 21:19
Valery SharifulinTASS via Getty Images

Hokejaši Medveščaka trebali su u srijedu 24. listopada po prvi put ove sezone odigrati utakmicu u Ledenoj dvorani zagrebačkog Doma sportova, ali su iz kluba u ponedjeljak priopćili da je dvoboj protiv KAC-a iz Klagenfurta otkazan radi tehničke pripreme terena i dvorane po EBEL standardima.

Termin odigravanja ove utakmice bit će naknadno dogovoren.

Tako će ‘medvjedi’ ponovno u akciji biti u petak, 26. listopada, kad će gostovati u Linzu, a prvu domaću utakmicu u Domu sportova odigrat će u nedjelju, 28. listopada, protiv Innsbrucka. Obje utakmice bit će odigrane u terminu od 17.30 sati.

Podsjetimo, Medveščak je zbog radova na obnovi zagrebačkog Doma sportova prvih pet domaćih utakmica u ovoj sezoni EBEL-a odigrao u novoizgrađenoj Ledenoj dvorani Zibel u Sisku, gdje su ‘medvjedi’ poraženi u prva tri dvoboja odigrana krajem rujna, dok su u posljednje dvije utakmice svladali Blackwings Linz (5-2) i prošlogodišnje prvake iz Bolzana (2-1).

(Hina)