ABA liga: Igokea u Zagrebu svladala Cibonu

ABA League 18. pro 202021:46 0 komentara

U prvoj utakmici 11. kola ABA Lige Igokea je u petak pobijedila Cibonu u Zagrebu 88-80.

Najbolji kod Cibone bio je Filip Bundović sa 23 pogotka, Scott Michael Reynolds je dodao 21, a Roko Prkačin 14. Igokeu je predvodio Stefan Pot sa 16 ubačaja, a Anthony Clemmons je ubacio 13 koševa.

Cibona je dobro otvorila utakmicu i nakon osam minuta je vodila 21-15 no Igokea do kraja prve četvrtine dolazi na 23.22. U drugoj četvrtini, dominacija Igokee i serijom od 11-0 između 14- i 16. minute dolazi u vodstvo od 13 koševa (39-26). Cibona se nakon toga nije uspjela ‘vratiti u igru’ i nadokadniti razliku.

Igokea sada ima osam pobjeda i dva poraza i druga je na ljestvici sa 18 bodova, dok je Cibona sa samo tri pobjede i osam poraza na devetom mjestu i ima 14 bodova.