Euro 2020 28. lip 202123:44 > 29. lip 2021 8:06 0 komentara

Nakon drame u Kopenhagenu u prvoj utakmici Eura u ponedjeljak između Hrvatska i Španjolske, ludu utakmicu vidjeli smo i u Bukureštu gdje je nakon 120 minuta bili 3:3, a nakon penala su Švicarci izbacili aktualne svjetske prvake Francuze s 8:7 (3:3).

Švicarci su poveli golom Seferovića u 15. minuti. U 55. minuti su imali veliku prilika za 2:0, ali je Rodriguezu penal obranio Lloris.

Samo dvije minute kasnije Benzema je izjednačio na 1:1, a u 59. već je 2:1 za Francuze opet nakon gola napadača Reala. U 75. minuti Pogba je pogodio za 3:1.

Seferović drugim golom u 81. smanjuje na 3:2, a produžetak je golom u 90. minuti osigurao Gavranović.

Golova u produžecima nije bilo, pa su odlučivali penali gdje je u petoj seriji tragičar Francuza bio Mbappe kojem je udarac obranio Sommer.