Bjelica kritizirao Vatrene: ‘Moralo je to puno bolje’

Euro 2020 2. srp 202119:32 > 19:39 0 komentara
Wojciech Klepka cyfrasport Newspix

Nenad Bjelica se s Osijekom priprema u Svetom Martinu na Muri za novu sezonu, no naravno da ne propušta i utakmice na Europskom prvenstvu.

Bjelica ističe kako je Hrvatska morala i mogla bolje.

“Ostvaren je minimalan cilj prolaska skupine, ali mislim da smo morali i mogli bolje s obzirom na ekipu koju imamo. S obzirom na igrače koji igraju u najboljim europskim klubovima, trebalo je očekivati više od reprezentacije. Za mene je podatak da smo protiv Čeha istrčali 15 kilometara manje, a protiv Španjolaca 18 kilometara manje od protivnika, pokazatelj da nismo dali sve od sebe”, rekao je za Sportske novosti trener Osijeka.

“Generalno, reprezentacija od SP-a ne može spojiti dvije dobre utakmice. Ovo Europsko prvenstvo bila je slika onoga što smo vidjeli posljednje tri godine od reprezentacije.”

Još uvijek se čeka odluka Luke Modrića hoće li nastaviti igrati za reprezentaciju.

“Luka vjerojatno zbog svojih godina razmišlja o odlasku iz reprezentacije, vjerojatno se još želi fokusirati godinu ili dvije na klub. Ne bi mu trebalo zamjeriti ako se na to odluči jer jako je puno dao reprezentaciji i ukoliko bi odlučio da je ovo kraj za njega, za mene to ne bi bilo iznenađenje. Treba podržati svaku njegovu odluku kakva god bila. Ako je spreman igrati još godinu i pol dana za reprezentaciju, siguran sam da će igrati na vrhunskom nivou i davati sve od sebe.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!