Švicarska protiv Turske samo na SK2 od 18:00 sati

EURO 20. lip 202114:42 > 14:42
sportklub

Utakmicu između Švicarske i Turske možete pratiti UŽIVO samo na Sportklubu 2.

Sjajni Talijani su već osigurali drugi krug s dvije pobjede iz isto toliko utakmica, a sada je na moćnoj reprezentaciji s Apeninskog poluotoka obraniti prvo mjesto, koje garantira nešto lakšeg protivnika na otvaranju nokaut faze.

Protivnik je neugodni Wales koji ima 4 boda nakon dvije odigrane utakmice, a to je dovoljno za prolazak u drugi krug barem s trećeg mjesta.

Ipak, Velšani bi voljeli pokvariti nogometu idilu talijanske reprezentacije usred Rima te osvojiti prvo mjesto, što bi bio još jedan podvig vrijedan divljenja, a donio bi i lakšeg protivnika barem na papiru u osmini finala.

U ovoj skupini u isto vrijeme igraju Švicarska koja ima jedan bod te Turska koja nema nijedan bod i koja još samo teoretski se može nadati prolasku dalje uz pobjedu i još neke rezultate da joj se poklope.

Švicarska bi pobjedom osigurala barem treće mjesto s četiri boda, a mogu biti i drugi ako budu imali bolju gol razliku od Walesa uz naravno njihov poraz od Italije.

U slučaju neriješenog rezultata obje reprezentacije napuštaju sigurno natjecanje.

Kvaliteta je dosta izjednačena pa nas vjerujemo očekuje velika borba, a utakmicu uživo pogledajte na SK2 od 18:00.