Španjolci se ispromašivali i kiksali protiv Švedske

EURO 14. lip 202123:02 > 23:03 0 komentara
Španjolska - Švedska

Španjolska je u Sevilli remizirala sa Švedskom u utakmici bez pogodaka

Nevjerojatnu utakmicu gledali smo u Sevilli. Španjolska je dominirala od prve do zadnje minute, ali jednostavno nisu uspjeli postići pogodak. Promašivali su Olmo, Koke, Morata nekoliko puta u prvom dijelu, ali i u nastavku. Posljednjih dvadesetak minuta Šveđani su se potpuno povukli u svoj šesnaesterac te su Španjolci još jače pritisnuli.

Međutim, ni igrali koji su ušli s klupe nisu uspjeli zabiti. Dvije velike prilike imao je Gerard Moreno, ali mu je odlično obranio vratar Švedske Olsen. Veliki bod za Švedsku na početku Eura, dok Furija može apsolutno žaliti za nevjerojatnim prilikama koje nisu uspjeli pretvoriti u pogodak.

Ranije danas, u susretu ove skupine je Slovačka pobijedila Poljsku 2:1 te je na vrhu ove skupine.