Zadnje tri utakmice Eura igrao sa slomljenim rebrima

Euro 2020 20. srp 202117:50 > 18:25
(Marcio Machado/ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Lijevi bek Manchester Uniteda i reprezentacije Engleske Luke Shaw bio je strijelac u finalu Europskog prvenstva na Wembleyju protiv Italije, a javnost nije znala da je tu utakmicu, baš kao i četvrtfinale i polufinale, odigrao sa slomljenim rebrima.

Zbog te ozljede će 26-godišnjak iz Kingstona vjerojatno propustiti pripreme pred početak sezone u klubu sa Old Trafforda i pod znakom pitanja je njegov nastup na prvoj utakmici sezone 14. kolovoza protiv Leedsa, prenose engleski mediji.

Shaw se i dalje nalazi na odmoru poslije prvenstva, a trenutno je u Grčkoj, gdje mu društvo prave suigrači iz reprezentacije Declan Rice i Mason Mount.

Početak sezone u dresu Uniteda propustit će još jedan engleski reprezentativac – Marcus Rashford je operirao rame, a tu ozljedu je vukao još od studenog.