Petković objasnio masnicu ispod lijevog oka

EURO 10. lip 202111:09 > 15:32 0 komentara
sportklub

Još su tri dana ostala do prve utakmice Hrvatske na Euru kada nas na Wembleyu čeka Engleska.

Utakmice je danas najavio Bruno Petković.

“Iskreno, spreman sam bez obzira na komentare stručnjaka i nekih novinara. Izbornik mi je ukazao na greške koje sam napravio. Ako ćemo pričat o formi, ali ne golgeterskoj kao što potencirate, uvjeren sam da ću odigrati sjajan turnir”, rekao je Petković koji se na presici pojavio s masnicom ispod oka.

“To mi se dogodilo prvi put u životu. Protiv Belgije me snažno pogodila lopta i ostao je trag, ali nije ništa strašno.”

Engleska?

“Engleska na gotovo svakoj poziciji ima po dva jednako kvalitetna igrača. Svi igraju u najjačim svjetskim ligama. Svjesni smo njihove snage, ali itekako i naših vrijednosti.”

Kako je naslijediti Marija Mandžukića?

“Osjećam odgovornost, ali ne pritisak ili tremu, jer od toga nema ništa pozitivno. Bez obzira na sve najave. Ne mislim da sam ja prvi napadač jer konkurencija je izvrsna. Izbornik Dalić odlučuje tko će biti prvi napadač.”

Suradnja s Kramarićem?

“Krama je odličan igrač. Dovoljno je pogledati njegovu statistiku i sve je jasno. Njegove brojke u reprezentaciji i posebno u klubu pokazuju da je klasni igrač. Međutim, nismo proveli puno vremena na terenu zajedno.”

Prisjetio se Petković i rušenja Tottenhama 3:0 kada je s druge strane stajao Harry Kane.

“Ta utakmica mi je najbolja u karijeri otkako sam u Dinamu.”

Engleski mediji pišu da Hrvatska ima propusnu obran u i jalov napad?

“Ni najmanje se ne zamaram time. U reprezentaciji imam stručne ljude koji će mi ukazati na moje greške i pomoći mi da ih ispravim. Što se tiče medija, ne osvrćem se na kritike ni na one iz engleskih, kao ni na one iz engleskih medija.”

Uz Petkovića utakmicu je najavio i Josip Brekalo koji je SP 2018. gledao na velikom ekranu na glavnom zagrebačkom trgu.

“Tada mi je velika želja bila jednog dana zaigrati za Hrvatsku i eto, to se dogodilo već na idućem velikom natjecanju. Jedva čekam da počne.”

Engleska?

“Dočekat ćemo ih u čvrstom bloku, a gol možemo postići i iz prekida.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!