Makedonci pred novim teškim izazovom od 15:00

EURO 17. lip 20219:11 > 9:11
Guliver Images

Reprezentacija Sjeverne Makedonije igra još jednu povijesnu utakmicu na EURU, a protivnik je neugodna Ukrajina.

Makedonci otvaraju današnji program na EURU protiv Ukrajine, a obje reprezentacije ulaze u susret nakon poraza u prvom kolu.

Ukrajinci su u prvom kolu izgubili 2:3 od Nizozemske i to im je čak šesti uzastopni poraz na EP-ima, ali ostavili su dobar dojam i imaju se čemu nadati u nastavku turnira.

Sjevernu Makedoniju je 15 minuta dijelilo od osvajanja prvog boda na EURO-u, ali ju je na kraju savladala Austrija sa 3:1.

Posebnu pozornost izazvala je reakcija Marka Arnautovića nakon pogotka, kada je uputio niz ružnih riječi protivničkom igraču.

Utakmica između Sjeverne Makedonije i Ukrajine počinje u 15:00 i lako moguće da će se jedna od reprezentacija oprostiti od prolaska u drugi krug EURA već danas.