Danas četiri utakmice na Euru, čak dvije uživo na SK

EURO 21. lip 202116:38 > 17:03
Igor Russak/picture-alliance/dpa/AP Images

Večeras ćemo po prvi put na Europskom prvenstvu gledati četiri utakmice. Čeka nas rasplet skupine B i C.

Od 18 sati igraju se utakmice grupe C. Nizozemska je osigurala plasman u osminu finala i opušteno dočekuje dvoboj protiv Sjeverne Makedonije. Bez obzira na prolaz skupine izbornik Oranja na Makedonce je odlučio poslati najjači sastav.

Nizozemci su odigrali dvije odlične utakmice protiv Ukrajine i Austrije te pokazali da bi mogli napraviti veliki rezultat na ovom prvenstvu.

S druge strane Sjeverna Makedonija je u svom premijernom nastupu na Euru ostala bez realnih šansi za plasman u osminu finala. Iigra im samo teorija, ali Makedonci su odigrali dvije hrabre utakmice u kojima su se nadigravali protiv svojih suparnika i vjerujemo da će se potući i protiv Nizozemske.

GuliverImages

Sport Klub vam je osigurao prijenos ovog dvoboja u 18 sati na SK2.

Druga utakmica ove skupine je vrlo kompleksna. Austrija i Ukrajina imaju po tri boda i sa remijem bi 99 posto prošli u drugi krug. U slučaju remija na drugom mjestu će biti Ukrajina zbog više postignutih golova

Hoće li biti kalkulacija vidjet ćemo, drugi iz ove skupine ide na Italiju, a treći na pobjednika skupine u kojoj je Francuska ili one u kojoj je Španjolska.

U 21 sat čekaju nas dvoboji grupe B. Belgija je upisala dvije pobjede i osigurala je plasman u osminu finala te će igrati protiv Finske koja je iznenadila Dansku na otvaranju pa izgubila od Rusije. Finska bi u slučaju osvojenog boda vjerojatno prošla dalje, ali Belgija je veliki favorit i s izmiješanim sastavom koji će vrlo vjerojatno na teren poslati izbornik Martinez.

Sport Klub vam je omogućio da pratite dvoboj Belgije i Finske uživo na SK2 od 21 sat.

Rusija i Danska će igrati dvoboj na sve ili ništa. Rusima bi bod bio dovoljan za prolaz ako Belgija pobijedi Finsku, dok Danci također navijaju za Belgiju, ali će morati pobijediti Rusiju s dva gola razlike. Bit će zaista vrlo zanimljivo u ovoj skupini.