‘Fury je sramota za britanski boks!’

SK Fight 17. srp 202114:38 > 14:39 0 komentara
AP Photo/Isaac Brekken, File

Tyson Fury našao se pod valom kritika nakon što je otkriveno kako je provodio dane nakon otkazane borbe protiv Deonteya Wildera.

Treća borba Furyja i Wildera trebala je biti održana osmog dana srpnja, međutim otkazana jest nakon što je član Furyjeva uskog kruga ostao pozitivan na Covid-19, a zatim i sam Fury. No, umjesto da se odmara i drži dalje od javnosti, Fury je samo šest dana kasnije viđen u jednom casinu Las Vegasa, a zatim i trgovini automobilima.

Mnogi navijači kritizirali su inače popularnog Britanca putem društvenih mreža, a daleko oštriji bio je boksač Dillian Whyte.

Fury je idiot i sramota za britanski boks! Posve je nevjerojatno kako je ubrzo nakon otkazane borbe s Wilderom koju propušta zbog zaraze virusom viđen kako se u takvom stanju druži s navijačima u Las Vegasu.

Novi termin borbe Furyja i Wildera određen je za deveti dan listopada.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!