Miočić: Sada se vraćam i čeka me najteži posao do sada

SK Fight 17. kol 20208:25 > 8:34
(Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC via Getty Images)

Američki borac hrvatskog podrijetla pobjedom u Las Vegasu poslao je Cormiera u mirovinu

Američki borac hrvatskog podrijetla Stipe Miočić jednoglasnom odlukom sudaca pobijedio je u trilogiji Daniela Cormiera u Las Vegasu i tako ga poslao u mirovinu.

Miočić je tako upisao drugu pobjedu protiv Cormiera koji nije imao baš nešto previše šansi u Las Vegasu obzirom na to da je Stipe cijelo vrijeme bio u dominaciji. Obratio se i svojim najvjernijim navijačima putem društvenih mreža:

‘Kakva večer! Zahvaljujem i šaljem ljubav te poštovanje svom timu, obitelji i navijačima. Velika je čast što sam vam pružio šou. Sada se vraćam i čeka me najteži posao do sada. Ovo je bilo za tebe, malena’ – rekao je Miočić putem društvenih mreža na fotografiji s dvogodišnjom kćerkicom Meelom.

Kako stvari stoje, sljedeći Miočićev protivnik trebao bi biti Francis Ngannou, a najraniji mogući datum za tu borbu je kraj godine.