SKener: Srbija i Belgija strepe jer HNL je ‘in’

Blog 22. srp 202123:20 0 komentara
Josip Regovic

Sjajan europski tjedan hrvatskih klubova u drugim pretkolima europskih natjecanja.

Od četiri hrvatska predstavnika u Europi tri su ostvarila pobjede i napravila veliki korak prema trećem pretkolu. Ni Osijek nije u lošoj poziciji na 0:0 u Poljskoj protiv Pogona.

Dinamo, Rijeka i Hajduk slavili su pobjede 2:0 te pomogli na Hrvatska na Uefinoj ljestvici skoči trenutno na 14. mjesto.

Preskočili smo Cipar i Švicarsku, a ispred nas su sad Srbija i Belgija.

Nema smisla praviti ražanj, dok je zec još u šumi, ali hrvatski klubovi ovog ljeta potezima, a sad i igrama pokazuju da naš nogomet velikim koracima grabi prema naprijed.

Nema sumnje čeka nas nikad zanimljivija sezona u HNL-u, a imat će naši klubovi reći i što u Europi.

Jer koliko god Ciprani, Kazahstanci, Maltežani, Poljaci, nisu atraktivni protivnici, protivnici su koje se mora pobijediti. A naši klubovi to su odradili ‘rutinirano.’

Samo tako naprijed.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!