Danas svi igraju rukomet!

Blog 15. sij 202119:41 > 19:42 0 komentara
Martin Rose / Staff

Dizelaši opet pokazali da im ne leže otvaranja, blamaže smo se barem spasili remijem u zadnjim sekundama.

‘Dečki, zabij gol, ako treba idemo sedam na šest’, vikao je izbornik Lino Červar na minuti odmora desetak minuta prije kraja.

Ništa čudno, naslušali smo se takvih minuta odmora u eri najtrofejnijeg hrvatskog trenera.

Navikli smo i na to Hrvatska napade igra na individualnu kvalitetu, što je bilo vidljivo i danas kada su vukli Domagoj Duvnjak i Luka Cindrić.

Nažalost, malo je to danas bilo pozitivnog u igri Hrvatske, puno smo lutali, obrana 5-1 nije funkcionirala, a Červar nikako da se odluči za 6:0. Igrao je i Ivan Ćupić na desnom vanjskom, iako na klupi imamo dva igrača kojima je to prirodna pozicija.

Pokazao je Lino da ne odustaje ni od svojih sedam na šest u ključnim trenucima.

Znamo da je Červarov forte obrana, no Japanci su nam pokazali danas da svi igraju rukomet.

Ipak kao domaćini Olimpijskih igara puno ulažu u rukomet, a iskusni lisac Dagur Sigurðsson pokazao je da se dobrom pripremom utakmice može neutralizirati tvrdoglavo predviljivu igru Hrvatske…

Za utjehu nam može biti da Hrvatska nikad nije bila dobra na otvaranju, nego smo uvijek bili dizelaši koji su se dizali kroz prvenstvo.

Ništa nije izgubljeno, kiksom smo uostalom krenuli i 2003.

Samo da se stane s nepotrebnim eksperimentima, jer danas ipak svi igraju rukomet!