VIDEO: Težak pad Espargara na treningu Moto GP-a

Automoto 13. stu 202118:46 > 18:46 0 komentara
Sportklub

Španjolski motociklist Pol Espargaro imao je težak pad na trećem treningu pred posljednju utrku sezone Veliku nagradu Valencije.

Vozač Repsol Honde pao je na ulazu u zavoj 13. Pad je bio toliko ozbiljan da je prevezen u bolnicu. Ipak, nakon testiranja i snimanja ustanovljeno je da ipak ozljeda nije ozbiljnije prirode i zauzet će svoje mesto na startu za posljednju utrku sezone.

“Nažalost imao sam težak pad na trećem slobodnom treningu u zavoju 13. Bio je jak udar, ali srećom nemam ozbiljne ozljede i nikakav prijelom nije ustanovljen na snimanju u bolnici. Imam bolove oko rebara kada dišem. Razočaran sam jer smo imali sjajnu brzinu i zaista sam se osjećao samouvjereno. Noćas je odmor, uzet ću lijekove protiv bolova i vidjet ćemo kakva će situacija biti sutra”, rekao je Espargaro.

Utrka za Veliku nagradu Valencije na programu je u nedjelju od 14 sati uz izravan prijenos na Sport Klubu 3.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!