Verstappen zbog neuspjele šale optužen za seksizam

Automoto 18. lis 202110:47 > 10:49 0 komentara
REUTERS/Maxim Shemetov

Vozač Red Bulla Max Verstappen na meti je oštrih kritika na društvenim mrežama, a pojedini zaljubljenici u autosport čak zahtjevaju da Nizozemac bude izbačen iz momčadi ili barem oštro sankcioniran.

Vodeći u ukupnom poretku Formule 1 optužen je za seksizam i mržnju prema ženama nakon neuspjele šale tijekom video intervjua s navijačima.

Na pitanje koja mu je najbolja kupovina u životu, Verstappen se nasmijao i odgovorio: ‘Moja devojka’.

Verstappen je u vezi s Kelly Piquet, kćerkom bivšeg vozača Formule 1 Nelsona Piqueta.

Max je šest trka prij kraja sezone vodeći u ukupnom poretku s 262.5 bodova, dok aktualni prvak Lewis Hamilton iz Mercedesa ima 256.5.

Prvenstvo se nastavlja utrkom za Veliku nagradu Sjedinjenih Država koja je na programu 24. listopada u Teksasu uz prijenos na Sport Klubu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!