Rossi za SK: Nisam mogao zamisliti bolji kraj

Automoto 14. stu 202119:07 > 19:11
Sportklub

Posljednji put na stazi - u nedjelju je Valentino Rossi otišao u povijest sporta koji ga je proslavio.

Nakon emotivnog ispraćaja, počasnog kruga i slavlja u Valenciji, veliki Doktor je stigao da razgovara i s ekipom Sport Kluba.

Ističe da je presretan zbog načina na koji se sve odigralo, i priznaje da je bio pomalo zabrinut jer nije znao što očekuje.

“Najbolji kraj koji sam mogao zamisliti. Bio sam zabrinut uoči ovog vikenda, nisam znao kako ću se osjećati. Bilo je puno pritiska, puno stvari koje sam morao napraviti.”

“Bilo je fantastično. Prelijepo iznenađenje kada su stigli svi moji šampionski motocikli u četvrtak. To je bilo baš emotivno.”

“Svi vozači iz moje akademije danas, sjajno! Zadovoljan sam vožnjom, dobra utrka, završio sam u prvih deset, a onda i sve ono nakon utrke!”

Što nakon ovoga?

“Mislite na ovu noć, ili na budućnost općenito? Trudim se razmišljati kao da je ovo posljednja utrka sezone, dakle na normalan način. Sljedeće sezone, kad ponovno počne prvenstvo, bit će teško.”

“Ali imam iskrenu podršku od strane svih ljudi s kojima sam radio, svih vozača. To mi je vrlo važno i uživam u svemu tome.”