Španjolci dominantni u Moto2 na domaćem terenu

Automoto 18. ruj 202213:41 0 komentara
Fabio Averna via Guliver Images

Španjolac Pedro Acosta (KTM) pobijedio je na Velikoj nagradi Aragona u klasi moto2, a sva tri mjesta na podijumu pripala su španjolskim motociklistima.

Drugi je utrku završio Aron Canet (Pons) sa zaostatkom od 2.61 sekunde, koji je tri kruga prije kraja prestigao Augusta Fernandeza (KTM), a on se u cilj dovezao 3.79 sekundi iza vodećeg Acoste.

U ukupnom poretku i dalje vodi Španjolac Fernandez sa 198 bodova, četiri boda zaostaje Japanac Ai Ogura koji je današnju utrku završio na četvrtom mjestu. Na trećem mjestu danas je drugoplasirani Aron Canet sa 157 bodova.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.