Osvojite Dakar kacigu Rickyja Brabeca

Moto GP 4. sij 202114:47 6 komentara

Svakako pogledajte posljednji Pit Box klub.

Jučer je započeo Rally Dakar, 43. izdanje ove najteže endurance utrke na svijetu, koje se ove godine u okolnostima pandemije korona virusa održava isključivo na prostoru Saudijske Arabije. U konkurenciji motocikala najveća će se borba voditi između vozača momčadi Red Bull KTM Factory Racing, koja je pobjeđivala neprekidno od 2001. pa do 2019. godine, odnosno momčadi Monster Energy Honda Team koja je prekinula dominaciju austrijske ekipe i za koju vozi i prošlogodišnji pobjednik Ricky Brabec. Amerikanac slovačkog porijekla dobio je prolog ovogodišnjeg izdanja utrke, a prvu je etapu završio kao 24. na kojem je mjestu i u generalnom plasmanu.
Zahvaljujući našim partnerima iz Monstera vi imate jedinstvenu priliku osvojiti kacigu kakvu koristi Ricky Brabec, a sve što trebate je odgovoriti na pitanje koje su vam postavili naši MotoGP komentatori u posljednjoj prošlogodišnjoj emisiji Pit Box Klub, a u kojoj su i najavili ovogodišnji Dakar Rally. Prvi od vas koji u komentare napiše točan odgovor dobiva kacigu. Sretno!

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare