Moto GP samo na SK: Puno je pitanja uoči nove sezone

Automoto 16. ožu 202114:24 > 14:30
Foto: Sportklub

Moto GP i ove sezone ekskluzivno možete pratiti na kanalima Sportkluba, a uz vas će kao i prethodnih godina biti Darin Janković i Tomislav Bešenić koji će iz tjedna u tjedan za vas pripremati i emisiju Pit Box.

Hoće li se Marc Marquez vratiti već na prvoj utrci i može li biti onaj stari ili će ga zasjeniti novi timski kolega Pol Espargaro? Je li ovo Rossijev labuđi pjev i može li Yamahin poker asova konačno pobjeđivati u nizu, a Miller pružiti Ducatiju pravu priliku za osvajanje naslova prvaka? Hoće li Binder ili Oliviera u nekom trenutku eksplodirati ili se KTM doista našao u problemima nakon odlaska Espargaroa. Je li Aprilia konačno uhvatila korak kako su to sugerirala predsezonska testiranja i što na sve to ima reći Suzuki, s novim svjetskim prvakom Mirom i njegovim ljutim timskim rivalom Rinsom?

Foto: Sportklub

Sve to i još mnogo više imamo doznati u novoj sezoni MotoGP-a, najatraktivnijeg i najuzbudljivijeg oktanskog sporta.

Sve treninge i utrke, s neustrašivim gladijatorima modernog doba, koji na motociklima od 300 KS jure preko 350 km/h, pratite ekskluzivno na SportKlub televiziji.

Prva utrka vozi se 28. ožujka u Kataru.