Izbor za Auto godine 2022.: Nissan Qashqai AG2022

Automoto 4. pro 202118:50 > 05. pro 2021 13:27 0 komentara
Nissan

Automobili u izboru za Auto godine 2022. predstavljeni su u 2021. godini i došli su na naše tržište gdje ih očekuju dobre početne pozicije.

Ovo su automobili koji donose novosti u autotržište, revolucionarna rješenja pojedinih proizvođača, najbolji u svojim kategorijama i klasama. Ovo su automobili kojima će borba za titulu Auta godine pomoći i biti potvrda njihove prednosti pred konkurencijom. Ovo su automobili koji se ističu dizajnom, tehnologijama, inovativnošću, drskošću.

Iz dana u dan na stranicama Sport Kluba predstavljat ćemo automobile koji su ušli u izbor za Auto godine, a svoj glas možete dati ovdje.

NISSAN QASHQAI AG2022

Malo je automobila u autoindustriji koji se mogu pohvaliti da su začetnici određene klase automobila. I još ako je ta klasa popularna i atraktivna, time je ta titula veća. Nissan Qashqai začetnik je klase crossovera. Još 2006. godine pojavio se automobil koji je spajao kompaktnost i iskoristivost s povišenom karoserijom i vozim svojstvima SUVa. Tako je nastala kategorija crossovera, i od tada je Qashqai jedan od najpoželjnijih automobila na tržištu.

Treća generacija donosi sve ono što se danas traži: dizanerski izričaj i sklad, tehnološku superiornost i vozne karakteristike iznad prosjeka. To čini Nissan Qashqai idealnim kandidatom za titulu Auto godine 2022. powered by Bocsh Car servisi.

Emisiju TV Automagazin pratite na kanalima Sport Kluba premijerno svake srijede.

Sportklub

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!