Vozač sklon skandalima prozvao Schumachera

Formula 1 8. sij 202113:24 > 13:26
Mick Schumacher

Mladi i talentirani ruski vozač Nikita Mazepin je nedavno potpisao svoj prvi ugovor u Formuli 1 za Haas Ferrari, a momčadski kolega će mu biti Mick Schumacher.

Mazepin je gostovao u emisiji Match TV, a pričao je o svom odnosu s novim momčadskim kolegom Mickom Schumacherom.

Mick i ja nismo prijatelji, mi smo uglavnom stari poznanici iz vremena dok smo se utrkivali u kartingu. Iskreno, nije me briga za njegovo prezime“, rekao je Mazepin.

Rus je sklon skandalima, tako da ovakve izjave ne iznenađuju. Početkom prošlog mjeseca, objavio je video na kojemu dira djevojku po grudima dok ona pokušava skloniti njegovu ruku.

Mazepin je video ubrzo izbrisao, ali je šteta učinjena i svi su osudili njegovo ponašanje.

Novu sezonu F1 moći ćete pratiti na Sportklub televiziji.