Verstappen otkrio novost za iduću sezonu

Automoto 27. sij 202219:48 > 19:50 0 komentara
Cal Sport Media via AP Images via Guliver

Aktualni prvak Formule 1 Max Verstappen otkrio je izgled kacige koju će nositi tijekom nadolazeće sezone.

Vozač Red Bulla kacigu je predstavio na društvenim mrežama, a izrađena je u njegovom tradicionalnom stilu, samo što je napravljena u bijelo-zlatnoj kombinaciji. Na vrhu dominira zlatni lav, dok je na potiljku zlatna zvijezda u čast prošlogodišnje osvojene titule.

Nizozemski vozač odlučio je ove godine na bolidu nositi jedinicu, umjesto broja 33. Verstappen će na taj način postati prvi vozač koji koristi jedinicu od Sebastiana Vettela 2014., što je bila prva sezona kada su vozači mogli birati njihove brojeve.

Verstappen će bolid u kojem će pokušati obraniti naslov po prvi put voziti 23. veljače, kada počinju predsezonska testiranja na stazi Catalunya.

Nova sezona Formule 1 počinje Velikom nagradom Bahreina 20. ožujka uz ekskluzivne prijenose na kanalima Sport Kluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!