Lov na dijamant u Zürichu uz prijenos na SK!

Atletika 7. ruj 202210:59 0 komentara
AP Photo/Nikola Solic

Finale Dijamante lige u Zürichu je pred nama. U srijedu i četvrtak atletska krema samo na kanalima Sport Kluba.

Atletska sezona na otvorenom došla je do kraja, a najveće atletske zvijezde bore za posljednju veliku titulu u sezoni.

Finale u Zürichu je dvodnevni događaj, a šest od 32 pobjednika bit će okrunjeni već danas na Sechseläutenplatzu u centru Züricha. U pitanju su tehničke discipline, a među šest najboljih bacača kugle u sezoni je i aktualni europski prvak Filip Mihaljević.

Prijenos iz Züricha pratite danas od 17.30 do 19.30 sati na SK 2.

Dan kasnije, u četvrtak doznat ćemo još 26 pobjednika, a šansu za dijamant ima i također zlatna s EP-a, kao i srebrna sa SP-a Sandra Perković. Drugi dan finala Dijamante lige pratite u četvrtak od 19 do 22 sata na SK 2.

Sport Klub

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!