Zoom Caffe sa samoprozvanim svježim prinčevima!

Američki nogomet 22. sij 202114:24 2 komentara
Foto: Sportklub

Kafići su i dalje zatvoreni, ali Sportklub smatra da tradicije treba njegovati, stoga smo druženje s navijačima prije Super Bowla preselili na - Zoom!

Pridružite nam se u nedjelju 7. veljače u 12 sati i prokomentirajte uživo sa samoprozvanim svježim prinčevima sve aktualnosti i pikanterije u očekivanju velikog NFL finala.

Kako bi osigurali optimalno druženje, broj sudionika ograničen je na “dvadeset odabranih“. Kvalificirati se možeš na jedan od sljedeća dva načina:

1. napiši ispod ove objave u (ne više od) dvije rečenice zašto baš ti moraš biti pozvan/a na Zoom Coffee.

2. pošalji video (ne dulji od 30 sekundi) na mail [email protected] i poruči nam zašto baš ti moraš biti pozvan/a na Zoom Coffee

Tražimo pravi miks zagriženih navijača, “rantera” i dokazanih znalaca za druženje s Ivanom, Hrvojem i Franom.

Dvadeset odabranih dobit će poziv na Zoom Coffee putem maila ili FB-a, a svi ostali moći će pratiti druženje uživo na našoj FB stranici.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare