Washingtonu drama protiv Seattlea

REUTERS/Geoff Burke

Washington Football Team je u posljednjoj utakmici 12. tjedna NFL-a svladao Seattle Seahawks sa 17:15.

Domaćini su bolje otvorili utakmicu te su poveli u 12. minuti field golom Slyea. Manje od tri minute bile su potrebne Seattleu da preokrene susret – najprije je touchdown upisao Everett, a sve je ekstra poenom popratio Myers.

U drugoj četvrtini domaćini su preokrenuli tijek zbivanja touchdownom McKissica te su ponovno u vodstvu.

Potvrdu dominacije Washingtona vidjeli smo i u trećoj četvrtini. Novi touchdown postigao je McKissic, a polaganje za dva poena dodao je Gibson.

Konačnih 17:15 postavio je Swain touchdownom u posljednjoj četvrtini, ali za potpuni preokret nije bilo snage.

Washington je ovom pobjedom došao na skor od pet pobjeda i šest poraza, dok je Seattle ostao na tri pobjede i osam poraza.