Tom Brady je uspio! Potpuno je zasjenio Patricka Mahomesa i odveo Tampa Bay Buccaneerse do drugog Super Bowl naslova u povijesti.

Tampa Bay nakon 19 godina opet slavi osvajanje Super Bowla. Uz sjajnu obranu i odličnog Bradyja s 31:9 pobijedili su Kansas City Chiefse.

Sam Brady tako je u bogat CV dodao i sedmi Super Bowl u 10. nastupu u 44. godini.

Do prvih bodova stigao je Kansas City koji je field golom Butkera poveo 3:0, no onda na scenu stupa Brady koji Buccaneerse vodi do preokreta i vodstva 21:6 na poluvremena.

Brady je bio sjajan, u prvom poluvremenu je prebacio 140 jardi, uz tri dodavanja za touchdown, dva za Gronkowskog te jednog za Browna. Uz to imao je četiri nekompletirana dodavanja iz 20 pokušaja.

Drugo poluvrijeme opet su Chiefsi otvorili field golom Butkera, da bi Tampa odgovorila novim touchdownom, ovog puta preko Fournettea koji je istrčao touchdown i odveo Tampu na 28:9. Da se Kansasu ne piše dobro bilo je jasno kada je Succop pogodio field gol s 52 jarda udaljenosti za 31:9.

Kansas jednostavno nije imao više snage za bilo kakav preokret i veliko slavlje Buccaneersa na njihovom Raymond James stadionu moglo je početi.