Američki nogomet 25. stu 202121:48 > 21:51 0 komentara

Derbi začelja zapadne konferencije odigrali su Detroit Lionsi i Chicago Bearsi, a završilo je pobjedom gostiju 16:14.

Nešto više od pet minuta bilo je potrebno Detroitu da dođe u vodstvo preko Reynoldsa koji je upisao touchdown, a ekstra poen je dodao Patterson.

Bearsi su pokazali zube u drugoj četvrtini i potpuno preokrenuli utakmicu. Najprije je na početku četvrtine field gol postigao Santos, a sve je kulminiralo desetak minuta kasnije kada su gosti došli u vodstvo – touchdown je upisao Graham, a sve je popraćeno ekstra poenom Santosa. Potpuni preokret Chicaga za 10:7. No, Bearsi se nisu zaustavili na tome – Santos je vrlo brzo upisao još jedan field gol za 13:7.

Veliki posao Lionsi su napravili u trećoj četvrtini te su poveli 14:13. Touchdown je upisao Hockenson, a ekstra poenom to je ispratio Patterson.

U zadnjim sekundama utakmice Chicago Bearsi su upisali pobjedu nakon field gola najefikasnijeg igrača utakmice, Santosa.

Chicagu je ovo četvrta pobjeda sezone, dok je Detroit i dalje bez pobjede.