Problem za Packerse! Ostaju bez zvijezde pred veliki derbi

Davante Adams

Pred najteži ispit u dosadašnjem dijelu sezone, gostovanje jedinom neporaženom timu u ligi Arizona Cardinalsima, Green Bay Packersi pretrpjeli su ozbiljan udarac

Jedan od glavnih igrača Devante Adams stavljen je na COVID-19 listu.

Ovu vijest objavio je generalni menadžer ekipe Brian Gutenkanst. Ranije tijekom dana objavljeno je i da je defanzivni koordinator Joe Berry pozitivan na koronavirus, pa ne mora značiti da je možda i najbolji wide reciever lige pozitivan, već samo da je stavljen u izolaciju zbog bliskog kontakta sa Berryem.

Adams je godinama u samom vrhu najboljih hvatača lige, a ove sezone je treći po broju uhvaćenih jarda sa 744.

To ostavlja kakvu takvu nadu da će Adams ipak zauzeti mjesto u postavi Packersa u velikom derbiju osmog kola. Susret između Arizone i Green Baya na programu je u noći s četvrtka na petak od 2:20 uz izravan prijenos na Sport Klubu 1.