Povratnik Brady, pakleni AFC – NFL i ove sezone na SK

Američki nogomet 21. srp 202219:30 > 19:34 0 komentara
Brian Fluharty-USA TODAY Sports

Sitno se broji do nove NFL sezone, za koju se očekuje da bude nikad zanimljivija. Nikada više ozbiljnih kandidata za Lombardijev trofej, a nevjerojatni potresi u prijelaznom roku prava su najava za novu sezonu, koju ćete i ove sezone moći pratiti ekskluzivno samo na kanalima Sport Kluba.

Razdoblje između dvije sezone obilježio je Tom Brady. Najveći svih vremena prvo je objavio povlačenje, ali nije mogao dugo ostati u mirovini. Nakon nekoliko tjedana odlučio se vratiti i povest će Tampa Bay Buccanerse u novi pohod na Super Bowl.

Bucsi se nisu previše mijenjali, dok su prvaci Los Angeles Ramsi ostali bez Vona Millera, a još se ne zna situacija oko Odella Beckhama. Miller je otišao u Buffalo, koji se sada u kladionicama kotira kao najveći favorit za naslov. Ramsi su, što je najvažnije za njih, zadržali Aarona Donalda i doveli još neka pojačanja.

Razlog zašto je Buffalo u prednosti, u odnosu na Kansas City Chiefse je Tyreek Hill. Vjerojatno najbrži receiver današnjice odlučio je otići iz Kansas Citya i sada će hvatati lopte koje bude upućivao Tua Tagovailoa u Midevamiju. Ovaj prelazak, kao i odlazak Daante Adamsa iz Green Baya u Raidersi, ali i još neki, među prvima Russella Wilsona iz Seattle u Denver ili Khalila Macka iz Chicaga u Chargerse, dodatno ojačavaju AFC, koji će ove sezone biti vraški paklen. Samo su tri momčad, na prvi pogled autsajderi za doigravanje Jetsi, Jacksonville i Houston.

Sve u svemu, očekuje nas veoma zanimljiva sezona koja službeno počinje u noći s 8. na 9. rujna utakmicom između Buffala i Los Angeles Ramsa. Nju, kao i sve ostale utakmice i utakmice predsezone možete pratiti ekskluzivno na kanalima Sport Kluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!