Packersi na čudesan način došli do pobjede nad 49ersima

NFL 27. ruj 20218:55 > 9:43

U noći između nedjelje na ponedeljak viđen je fantastičan NFL susret u Santa Clari

Gostujući Green Bay Packersi pobijedili su San Francisco 49erse rezultatom 30:28 u dramatičnoj završnici poslije uspešnog ‘field goala’ Masona Crosbya sa 51 jarda. Gosti su imali samo 37 sekundi za organiziranje napada koji je rezultirao osvajanjem tri boda i pobjedom.

Bila je to druga pobjeda u sezoni za Packerse, nakon što su prošli tjedan bili bolji od Detroit Lionsa, a na otvaranju sezone ih je uvjerljivo porazio porazio New Orleans. Ninersi su doživjeli prvi poraz jer su u prva dva kola sezone savladali Detroit i Philadelphiju.

Odlično su startaligosti i sredinom drugog perioda su imali vodstvo 17:0 poslije ‘field goala’ Crosbya, hvatanja za ‘touchdown’ Davantea Adamsa i ‘touchdowna’ poslije trčanja Aarona Jonesa.

Ipak, tada je odlično zaigrala ekipa domaćih i u sami kraj utakmice su ušli sa prednošću od jednog poena.

Samo je 37 sekundi ostalo do kraja susreta, a Aaron Rodgers je „provukao“ dva pasa za Adamsa za ukupno 42 jarda. Green Bay je tada imao ‘field goal’ sa 51 jarda, a Crosby je bio precizan za veliko slavlje gostiju.

Iskusni Rodgers je kompletirao 23 od 33 dodavanja za 261 jardu dodavanjima, od čega dva ‘touchdowna’.

U narednom kolu Green Bay u nedjelju dočekuje Pittsburg Steelerse, dok će San Francisco istog dana ugostiti Seattle Seahawkse.

Od ostalij susreta izdvajamo iznenađujuć poraz Kansas City Chiefsa od Los Angeles Chargersa 30:24, te poraz aktualnih prvaka Tampa Bay Buccaneersa od Los Angeles Ramsa 34:24.

NFL i ove sezone pratite u direktnim prijenosima samo na kanalima Sport Kluba.