Čudesan preokret Dolphinsa u Baltimoreu

Guliver Images

Od 19 sati odigrano je sedam utakmica 2. kola NFL-a, a čudesan preokret vidjeli smo u Baltimoreu.

Baltimore Ravensi u posljednju četvrtinu protiv Miami Dolphinsa ušli su s prednošću 35:14, no gosti tada dolaze do četiri touchdowna i čudesnog preokreta te pobjede 42:38.

Briljirao je Tua Tagovailoa koji je imao šest dodavanja za touchdown uz 469 osvojenih jardi.

Preokret u završnici vidjeli smo u Cincinnatiju gdje su New York Jetsi do malo manje od minutu i pol gubili 30:17, da bi na kraju ipak slavili 31:30.

Posljednja četvrtina bila je ključna i dvoboju New Orleansa i Tampa Baya gdje su gosti tek u završnici stigli do pobjede 20:10.

U ostalim utakmicama Detroit je s 36:27 pobijedio Washigton, Jacksoville je s 24:0 bio bolji od Indianapolisa, Giantsi su slavili 19:16 protiv Caroline, dok je New England kao gost sa 17:14 došao do pobjede kod Pittsburgha.