Sportklub nagradio svoje vjerne gledatelje

NFL 4. velj 201917:23 > 17:28
sportklub

Sportklub televizija nagradila je dvojicu ljubitelja američkog nogometa koji su postavili najzanimljivija pitanja našim komentatorima Ivanu Ivkoviću i Hrvoju Buliću.

U moru pitanja koja su stigla našem komentatorskom dvojcu za vrijeme Super Bowla, Ivković i Bulić su odabrali dva najbolja koja su na kraju nagrađena. Nagrade su dobili Filip Buturić i Dominik Franculić, vjerni pratitelji Sportklub televizijie, koji su postavili sljedeća pitanja:

FILIP BUTURIĆ – Slažete li se da bi presudnu ulogu u finalu mogao imati M. Peters sa svojim kockarskim mentalitetom?

DOMINIK FRANCULIĆ – Tko od mladih trenera će uzeti najviše SB prstenova?

Sportklub je dvojicu mladih dečki nagradio kapama s logom Sportkluba, a također su obišli kabine/redakciju i upoznali komentatore svoje omiljene sportkske televizije.

Sportklub pratim redovito, a najviše gledam američki nogomet i NBA. Naravno, obavezno gledam i Premier ligu, veliki sam navijač Liverpoola. Omiljeni komentator mi je Hrvoje Bulić, ali želim pohvaliti i sve druge komentatore na Sportklubu“, rekao je Filip.

sportklub

Njegov mladi kolega je također bio sretan zbog nagrade, a i on je veliki fan američkog nogometa.

Već tri godine pratim intenzivno NFL, a Ivković i Bulić nas odlično vode kroz utakmice. Sve više uživam u prijenosima NFL-a, ali najdraži sport mi je i dalje obični nogomet. Složio bih se da su vam komentatori odlični, a ja najviše pratim Premier ligu i Championship“, zaključio je Dominik.

Pratite i dalje program Sportkluba jer uz uvijek bogati sportski program, bit će još nagradnih igara.

SK