NFL: Patriotsi i Lionsi su potvrdili odličnu formu

NFL 24. lis 20166:45 > 7:00
Christian Petersen, Getty Images

Sedmog vikenda NFL prvenstva mogli smo vidjeti puno uzbudljivih utakmica, New England i Detroit su potvrdili kako su u odličnoj formi, dok je prava drama bila u posljednjoj utakmici u Arizoni, gdje su domaći Cardinalsi i Seattle Seahawksi odigrali nerješeno.

New England, vodeća momčad NFL-a, odlično je počela u Pittsburghu, ali nakon vodstva 14:0 u drugoj četvrtini domaći Steelersi su se uspjeli vratiti (14:13), ali ne i da potpuno preokrenu rezultat.

Cardinalsi su u Arizoni bili puno bolji protivnika od Seattlea, ali susret je prvi put od 1992. ušao u produžetak sa rezultatom 3:3. U dodatnih 15 minuta bilo je puno više uzbuđenja nego u regularnom dijelu utakmice, a obje momčadi su prokockala priliku da dođu do pobjede.

Uzbudljivo je bilo i Detoritu, gdje su Lionsi vodili 13:3 protiv Washingtona, zatim gubili 17:13, da bi Boldin touchdownom i Prater ekstra bodom osigurali momčadi iz Michigana treću uzastopnu pobjedu.

Miami je u posljednjoj četvrtini preokrenuo protiv Buffala, dok je San Francisco nakon vodstva 14:0 u prvom periodu uvjerljivo poražen od Tampa Baya.

U utakmici odigranoj u Londonu NY Giantsi su nakon preokreta savladali Los Angeles Rames, dok je Dan Diego nakon produžetka slavio u Atlanti.

AFC

New England 6-1, Oakland 5-2, Houston 4-2, Pittsburgh 4-3, Kansas City 4-2, Denver 4-2, Buffalo 4-3, Baltimor 3-4, Miami 3-4, Cincinnati 3-4, Indianapolis 3-4, Tennessee 3-4, San Diego 3-4, Jacksonvile 2-4, NY Jets 2-5, Cleveland 0-7.

NFC

Minessota 5-1, Dallas 5-1, Seattle 4-1-1, Atlanta 4-3, Green Bay 4-2, Philadelphia 4-2, Washington 4-3, Detroit 4-3, Arizona 3-1-3, Tampa Bay 3-3, LA Rams 3-4, New Orleans 2-4, NY Giants 4-3, Carolina 1-5, Chicago 1-6, San Francisco 1-6.