NFL: Johnson pretrčao Jetse

NFL 18. lis 20165:44 > 6:09
Christian Petersen/Getty Images

Arizona Cardinalsi su slavili protiv NY Jetsa rezultatom 28:3, u posljednjoj utakmici šestog tjedna borbi u ovoj sezoni NFL. Najzaslužniji za pobjedu Cardinalsa je bio runnig back David Johnson, koji je postigao tri touchdowna.

Ekipa trenera Brusa Arijansa nakon pobjede nad San Francisco 49ersima u prošlom kolu, nastavila sa dobrim utakmicama, dok se Jetsi nalaze u lošem nizu od četiri vezana neuspjeha.

Quarterback Arizone Carson Palmer je ostvario 213 jardi, uz jedan touchdown Michael Floydu, dok je za ostalo najzaslužniji već spomenuti runningback David Johnson. Johnson je pretrčao 111 jardi iz 22 pokušaja, za tri touchdowna, od kojih je najduži bio u prvoj četvrtini od 58 jardi.

Kod ekipe NY Jetsa quaretrback Ryan Fitzpatrick je očajnu utakmicu završio sa kompletiranih 16 pasova od 31 pokušaja, 174 jarde i jednim interceptionom. Jedine poene za Jetse u ovoj utakmici je zabilježio kiker Nick Folk u drugoj četvrtini, field golom sa 39 jardi.

Koliko je Fitzpatrick bio neuvjerljiv govori podatak kako je u ovoj utakmici ostvario 11. interception u sezoni, po čemu je neslavni rekorder lige.

U narednom kolu Jesti dočekuju Baltimor Ravense, dok su Cardinalsi slijedećeg ponedeljka domaćini Seattle Seahawksima.