Četiri touchdowna Jonesa, zaustavljeni Chiefsi

NFL 7. lis 20192:11 > 2:15
Wesley Hitt/Getty Images

Grenn Bay Packersi pobijedili su Dallas Cowboyse na gostovanju u okviru petog tjedna NFL-a rezultatom 34:24.

Dvoboj u Arlingtonu obilježio je running back gostiju Aaron Jones, koji je ostvario čak četiri touchdowna trčanjem (po dva u prvoj i trećoj dionici) te donio pobjedu Packersima.

Gosti su dominirali u prvom poluvremenu, ne dozvolivši protivniku da ostvari nijedan bod, i u treći dio ušli su uz prednost 17:0.

Cowboysi su u nastavku zaigrali nešto bolje, međutim, raspoloženi Jones je bio neriješiva enigma za njih, pa su Packersi upisali četvrtu uzastopnu pobjedu na AT&T stadionu.

Pekersi su prvi u NFC sjever  4-1, dok je Dalas na istoj pozicij u NFC istok sa 3-2.

Dvoboj Los Angeles Chargersa i Denver Broncosa pripao je gostima, koji su došli do prve pobjede u sezoni – 20:13.

Time je 60-godišnji strateg Denvera Vic Fangio ostvario prvu pobjedu u karijeri u NFL-u kao glavni trener.

Broncosi ostaju posljednji u AFC zapad sa 1-4, a Chargersi su treći sa 2-3.

Kansas City Chiefs doživjeli su prvi poraz u sezoni, a bolji od njih bili su Indianapolis Coltsi s 19:13.

Chiefsi koji su najbolja napadača momčad lige, prvi put poslije 25 utakmica ostvarili su manje od 25 poena.