Steleersi razbili Bengalse za prvu pobjedu sezone

NFL 1. lis 20195:00 > 5:10
Justin K. Aller/Getty Images

Pittsburgh Steleersi su slavili protiv Bengalsa 27:3 u posljednjoj utakmici četvrtog vikenda NFL-a.

U prvoj četvrtini je viđen samo jedan touchdown i to ekipe Bengalsa. Cincinatti je došao do field gola, a precizan je bio Randy Bullock sa 28 jardi.

U drugom periodu Pittsburgh dolazi do prvih poena i to touchdownom. Pas dugačak 21 jard je uhvatio James Conner, a kako je pokušaj za ekstra poen bio uspješan bilo je 7:3. Do poluvremena su domaći Steleersi došli do još jednog field goala kada je Chris Boswell pogodio sa 29 jardi.

Getty images/Andy Lions

Pet minuta u drugom poluvremenu je Steleersima bilo potrebno za novi touchdown. Veoma brzo je Mason Rudolph bacio još jedan touchdown. U poslednjoj četvrtini je poentirao field goalom Chris Boswell za 27:3, a igra Bengalsa se inače tijekom drugog poluvremana prilično raspadala.

Pittsburghu je ovo prvi trijumf u sezoni poslije tri poraza, dok je Cincinatti na skoru 0-4. Sljedećeg tjedna Pittsburg dočekuje Baltimore Ravense u velikom derbiju, dok Cincinatti igra sa Arizona Cardinalsima kod kuće.