Ozljeda ključnog igrača koštala Packerse prvog poraza

NFL 27. ruj 20195:58 > 5:59
Dylan Buell/Getty Images

Započeo je četvrti tjedan (kolo) NFL sezone, a Green Bay Packersi upisali su prvi poraz.

Uzbudljiva završnica označila je kraj dvoboja na Lambeau Fieldu, Packersi su imali više prilika izboriti barem produžetak, međutim bili su neuspješni. Nigel Bradham postao je junakom Philadelphia Eaglesa s ključnim interceptionom nakon pokušaja dodavanja Aarona Rodgersa. Pobjednik je time bio riješen, prvaci otprije dvije godine srušili su jednu od neporaženih ekipa nakon prva tri tjedna NFL sezone.

Packersi su poveli s 10:0, međutim Eaglesi su se vratili vrlo efikasnom drugom četvrtinom (21:13). Ključan touchdown upisao je Jordan Howard, njegov drugi na utakmici, a istovremeno Carson Wentz zabilježio je tri TD-a za 160 osvojenih yardi.

Na drugoj strani, Rodgers je kompletirao znatno više yardi, čak 422, međutim upisao je ‘samo’ dva touchdowna. Inače, najvažniji trenutak utakmice dogodio se u posljednjoj četvrtini kada je ponajbolji igrač Packersa, Davante Adams bio prisiljen napustiti utakmicu zbog ozljede nožnog prsta. Do ozljede, Adams je prezentirao jednu od najboljih utakmica karijere uhvativši deset dodavanja za osvojenih 180 yardi.

Eaglesi su na omjeru 2-2, dok su Packersi i dalje odlični s 3-1. Idućeg tjedna, Philly će dočekati New York Jetse, a Packersi putuju u Dallas kod Cowboysa.