Novi ŠOK za Antonia Browna! I Patriotsi mu dali 'nogu'

NFL 20. ruj 201923:26 > 23:33
Eric Espada/Getty Images

Cirkus oko ponajboljeg wide recievera NFL-a se nastavlja.

Nakon što su ga prije nekoliko tjedana otpustili Oakland Raidersi zbog niza gluposti koje je napravio, sada je i njegov novi klub – New England Patriotsi odlučio otpustiti Antonia Browna.

Brown je za jednu od najboljih NFL franšiza u povijesti odigrao samo jednu utakmicu na kojoj je uspio postići touchdown. Međutim, da Bill Belichick ne želi rušiti kemiju u momčadi pokazala je ova odluka.

Naime, nakon svih skandala oko Browna, prije nekoliko dana izašao je još jedan. Antonia Browna je za silovanje optužila njegova bivša fitnes trenerica Britney Taylor.

New England Patriotsi objavili su šturo priopćenje da su otpustili Antonia Browna kojem su samo za potpis ugovora isplatili čak devet milijuna dolara. Očito Billu Belichiku i ljudima u klubu ne smeta što su bacili taj novac u vjetar. Odlučili su se rješiti problematičnog igrača koji će sada tražiti novi klub.