VIDEO 'Masakr' u Miamiju: Prvi TD Browna za Patriotse

NFL 15. ruj 201922:21 > 22:22
Eric Espada/Getty Images

Antonio Brown debitirao je za New England Patriotse u pobjedi 43:0 kod Miami Dolphinsa.

Nije se dogodilo ‘čudo’ u Miamiju, već ‘masakr’ domaće momčadi kojom je New England stigao do 2-0 na otvaranju sezone.

U drugoj četvrtini Brown je stigao do prvog touchdowna za Patriotse i to nakon dodavanja Bradyja.

U prijenosu na SK 3 mogli ste pratiti pobjedu Green Bay Packersa protiv Minnesota Vikingsa 21:16, gdje su domaćine sve poene postigli u prvih 16 minuta utakmica nakon kojih je rezultat bio 21:0.

Na SK HD-u mogli ste gledati gostujuće slavlje Seattle Seahawksa kod Pittsburgh Steelersa 28:26

San Francisco 49ersi bili su uvjerljivi kod Cincinnati Bengalsa gdje su slavili 41:17. Quarterback 49ersa Jimmy Garoppolo kompletirao je 17 od 25 dodavanja za 297 jardi i tri touchdowna.