Liga kaznila Packerse, Rodgersa i Lazarda!

Američki nogomet 10. stu 20219:30 > 9:30 0 komentara
imago/Icon SMI

Green Bay Packersi i njihovi igrač Aaron Rodgers i Adam Lazard kažnjeni su zbog kršenja covid-19 protokola.

Liga je provela istragu nakon što Rodgers, koji nije cijepljen, nije nosio masku na konferenciji za medije, a navodno je zajedno s Lazardom prisustvovao zabavi za Noć vještica.

Prekršili su tako protokole koje su dogovorili NFL i Udruga igrača. Prema protokolu, igrači koji nisu cijepljeni, ne mogu prisustvovati događajima na kojima su više od troje ljudi.

Liga je odlučila kazniti klub s 300.000 dolara, dok su Rodgers i Lazard ostali bez 14.650 dolara.

“Poštujemo kaznu lige i prepoznajemo važnost pridržavanja covid protokola kako bi naša momčad i organzicija bili sigurni i zdravi. Nastavit ćemo educirati momčad o važnosti protokola”, rekao je predsjednik Packersa Mark Murphy.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!