Čudesni preokreti Titansa i Ravensa, prvaci sigurni

Američki nogomet 20. ruj 20218:20 > 8:21 0 komentara
AP Photo/Elaine Thompson

Čudesan preokret napravili su Tennessee Titansi koji su nakon produžetaka slavili kod Seattle Seahawksa.

Titansi su nakon dvije četvrtine gubili 24:9, a onda na scenu stupa Henry koji ih je odveo do pobjede nakon produžetka 33:30.

Završio je utakmicu sa 182 istrčana jarda i čak tri touchdowna. Pobjedu u produžetku je field golom donio Bullock.

Preokret u posljednjoj četvrtini izveli su i Baltimore Ravensi koji su na krilima Jacksona slavili protiv Kansas City Chiefsa 36:35, iako su uoči posljednje dionice gubili 35:24.

Veza Brady – Gronkowski opet je briljirala u pobjedi Tampa Bay Buccaneersa 48:25 nad Atlanta Falconsima. Prvi je drugom bacio dva touchdowna. Brady je utakmicu završio s pet bačenim touchdowna uz 276 prebačenih jardi.

Arizona Cardinalsi su uz dosta sreće s 34:33 pobijedili Minnesota Vikingse. Gosti su imali pokušaj za field gol s 37 jardi, ali je Joseph promašio.

Dallas Cowboysi su kao gosti bili bolji od Los Angeles Chargersa 20:17.