Coltsi zaustavili Wilsona i dobili triler bez touchdowna

Jeffrey Brown/Icon Sportswire via Guliver Images

Indianapolis Coltsi su u prvom utakmici petog kola NFL prvenstva nakon produžetka slavili kod Denver Broncosa 12:9.

Bila je to još jedna utakmica za zaborav Russella Wilsona koji je ovog ljeta Seattle zamijenio Denverom i to u utakmici u kojoj nismo vidjeli touchdown.

Broncosi su zabili po jedan field gol (McManus) u prvoj, drugoj i trećoj četvrtini, a gosti u drugoj, trećoj, dok su produžetak osigurali onim pet sekundi prije kraja utakmice.

Pobjedu im je novim field golom na 4:10 minute igre u produžetku donio McLaughlin koji je realizirao i tri field gola u regularnom dijelu uz jedan promašeni u trećoj četvrtini.

Coltsi su na omjenu 2-2 uz jedan remi, dok su Broncosi na 2-3.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima