Brownsima divizijski derbi

Američki nogomet 23. ruj 20228:35 0 komentara
Guliver Images

Cleveland Brownsi u prvoj utakmici trećeg vikenda NFL prvenstva pobijedili su divizijskog rivala Pittsburgh Steelerse 29:17.

Cleveland je odlično otvorio utakmicu i nakon prve četvrtine imao je 7:0 zahvaljujući touchdownu Coopera i ekstra poenu Yorka, ali su gosti uspjeli to preokrenuti u drugoj četvrtini i na odmor su otišli s prednošću 14:13. zahvaljujući touchdownovima Harrisa i Trubiskyja, dok je Njoku upisao touchdown kod domaćina.

Rasplet smo vidjeli u posljednjoj dionici igre kada je prvo do touchdowna stigao Chubb, da bi točku na i u posljednjimt trenucima stavio Ward.

Quarterback Brownsa Brissett je imao 21 kompletirano dodavanje iz 31 pokušaja za 220 jardi i dva touchdowna , dok je Chubb istrčao 113 jardi uz touchdown. Na drugoj strani, Trubisky je imao 20 uspješnih od 32 bacanja za 207 jardi.

Brownsi su tako upisali drugu pobjedu u prvenstvu te su na omjeru, dok je Pittsburgh na učinku 1-2.

U sljedećem kolu Cleveland gostuje kod Atlante, dok će Steelersi ugostiti Jetse.