Prosinečki za SK: Prihvatio sam ponudu, idem u Tursku

Turska 29. pro 201920:46 > 20:51
Valerio Pennicino/Getty Images

Robert Prosinečki će sljedećih dana po drugi puta u karijeri postati trener turskog prvoligaša Kayserispora

Nakon što smo prije nekoliko sati prenijeli turske medije koji su objavili da je Robert Prosinečki preuzeo Kayserispor, sada imamo i službenu potvrdu.

Povezano

Naime, bivši izbornik BiH-a i Azerbajdžana za Sportklub je rekao: “Istina je, sve sam dogovorio sa Kayserisporom. Klub se nalazi u vrlo teškoj situaciji, posljednji su na ljestvici i učinit ću sve da im pomognem u ovim teškim trenucima.”

Upitan o situaciji u momčadi, popularni ‘Žuti’ je rekao: “Dogovaram već dolazak nekoliko pojačanja koja su prijeko potrebna kako bi se spasili od ispadanja u drugu ligu.”

Robert Prosinečki je već bio trener Kayserispora i to nešto više od godinu dana u razdoblju od listopada 2012, godine do studenog 2013. godine. Preuzeo je momčad u teškoj poziciji i na kraju sezone Kayserispor ostavio na odličnoj petoj poziciji lige. Sljedeću sezonu je upisao samo jednu pobjedu u 11 utakmica i zato je dobio otkaz.

Posljednji angažman bilo mu je vođenje BiH reprezentacije